Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt – awans do rejonu!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

19 lutego 2019 r. w SP w Nowych Skalmierzycach na pięknej hali sportowej przy ulicy Okólnej rozegrano turniej sportowy o Mistrza Gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców klas IV – VI. Reprezentacja chłopców wywalczyła w gminie wicemistrzostwo. Skład drużyny:Igor Staszak, Jakub Stodolny, Adam Sztukowski, Mikołaj Szymankiewicz, Adam Wasielewski, Marcin Matuszak, Alan Świtała, Marcel Szkudlarek, Mikołaj Wancek.

Drużyna dziewcząt po zaciętej rywalizacji zdobyła I miejsce w gminie i wywalczyła awans do powiatu.

21 lutego 2019 r. w SP w Raszkowie rozegrano turniej siatkówki dziewcząt o Mistrza Powiatu Ostrowskiego. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny: SP 9 im. Jana Pawła II w  Ostrowie Wielkopolskim, SP w Lewkowie, SP im. Arkadego Fiedlera w  Raszkowie i my – SP im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Okazało się, że nasze dziewczyny ponownie okazały się najlepsze zdobywając złoty medal w powiecie i awans do rejonu!