
W dniu 13 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w wyjeździe do Champion Center w Ostrowie Wielkopolskim.
Celem wyjazdu było promowanie zdrowego stylu życia poprzez kształtowanie prawidłowych nawyków związanych z aktywnością fizyczną i właściwym odżywianiem. Podczas zajęć uczniowiemieli możliwość poznania podstaw gry w tenisa ziemnego, a także zapoznania się ze specyfiką pracy trenera personalnego oraz możliwościami rozwoju zawodowego w tej dziedzinie.
Wyjazd stanowił doskonałą okazję do zdobycia nowych doświadczeń, rozwijania zainteresowań sportowych oraz poszerzenia wiedzy na temat znaczenia aktywności fizycznej dla zdrowia i dobrego samopoczucia.