Sunday, 6.12.2020
Name days: Angeliki / Honorata / Mikołaj
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Harmonogram konsultacji dla uczniów klas IV-VII

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Zachęcamy uczniów klas IV-VII do udziału w konsultacjach. Szczegóły podano w informacjach dla rodziców z dnia 28 maja 2020 r. (dziennik elektroniczny)

HARMONOGRAM KONSULTACJI

Kl. IV

poniedziałek
13.00 – 14.00 – muzyka (p. Agnieszka Wielebska)
14.00 – 15.00 – plastyka (p. Małgorzata Olechowska)
wtorek
13.00 – 14.00 – języka angielski (p. Patrycja Furmaniak-Klocek)
13.00 – 14.00 – religia (p. Małgorzata Kaźmierczak)
14.00 – 15.00 – biologia/geografia (p. Bogna Szymanek)
środa
13.00 – 14.00 – matematyka (p. Ilona Kaźmierczak)

14.00 – 15.00 – przyroda (p. Ilona Kaźmierczak)
czwartek
13.00 – 14.30 – język niemiecki (p. Joanna Bednarczyk)
14.00 – 15.00 – język polski/historia (p. Beata Wągrowska)
piątek
13.00 – 14.00 – wychowanie fizyczne (p. Elwira Mielcarek)
14.00 – 15.00 – informatyka (p. Beata Królak)

Kl. V

poniedziałek
13.00 – 14.00 – muzyka (p. Agnieszka Wielebska)
14.00 – 15.00 – plastyka (p. Małgorzata Olechowska)
wtorek
13.00 – 14.00 – języka angielski (p. Patrycja Furmaniak-Klocek)
13.00 – 14.00 – religia (p. Małgorzata Kaźmierczak)
14.00 – 15.00 – biologia/geografia (p. Bogna Szymanek)
środa
13.00 – 14.00 – matematyka (p. Ilona Kaźmierczak)
czwartek
13.00 – 14.30 – język niemiecki (p. Joanna Bednarczyk)
14.00 – 15.00 – język polski/historia (p. Beata Wągrowska)
piątek
13.00 – 14.00 – wychowanie fizyczne (p. Elwira Mielcarek)
14.00 – 15.00 – informatyka (p. Beata Królak)

Kl. VI

poniedziałek
13.00 – 14.00 – muzyka (p. Agnieszka Wielebska)
14.00 – 15.00 – plastyka (p. Małgorzata Olechowska)
13.00 – 15.00 – język polski (p. Bożena Walczak)
wtorek
13.00 – 14.00 – języka angielski (p. Patrycja Furmaniak-Klocek)
13.00 – 14.00 – religia (p. Małgorzata Kaźmierczak)
14.00 – 15.00 – biologia/geografia (p. Bogna Szymanek)
środa
13.00 – 14.00 – matematyka (p. Ilona Kaźmierczak)
czwartek
13.00 – 14.30 – język niemiecki/historia (p. Joanna Bednarczyk)
piątek
13.00 – 14.00 – wychowanie fizyczne (p. Elwira Mielcarek)
14.00 – 15.00 – informatyka (p. Beata Królak)

Kl. VII

poniedziałek
13.00 – 14.00 – muzyka (p. Agnieszka Wielebska)
13.00 – 14.00 – fizyka (p. Jan Rusek)
14.00 – 15.00 – plastyka (p. Małgorzata Olechowska)
wtorek
13.00 – 14.00 – religia (p. Małgorzata Kaźmierczak)
13.00 – 14.00 – chemia (p. Sylwia Naskręcka)
14.00 – 15.00 – biologia/geografia (p. Bogna Szymanek)
czwartek
13.00 – 14.30 – język niemiecki/historia (p. Joanna Bednarczyk)
14.00 – 15.00 – język polski (p. Beata Wągrowska)
14.20 – 15.20 – język angielski (p. Krzysztof Szczepaniak)
piątek
13.00 – 14.00 – wychowanie fizyczne (p. Elwira Mielcarek)
13.10 – 13.55 – matematyka (p. Beata Królak)
14.00 – 15.00 – informatyka (p. Beata Królak)