Piątek, 17.1.2020
Name days: Antoni / Kamil / Teodor
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Komunikat o błędzie

  • Warning: simplexml_load_file(): public://yr_verdata/5697f0702d7cd5c5ff00c9904abebed7.xml:399: parser error : Extra content at the end of the document in _yr_verdata_refresh_xml() (line 1154 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): </weatherdata>rdata> in _yr_verdata_refresh_xml() (line 1154 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): ^ in _yr_verdata_refresh_xml() (line 1154 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): public://yr_verdata/5697f0702d7cd5c5ff00c9904abebed7.xml:399: parser error : Extra content at the end of the document in yr_verdata_generate() (line 475 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): </weatherdata>rdata> in yr_verdata_generate() (line 475 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): ^ in yr_verdata_generate() (line 475 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in yr_verdata_generate_forecastboxes() (line 556 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).

Karnawał w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Tradycyjnie w naszej szkole w karnawale odbył się bal dla całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Dzięki Radzie Rodziców grał dla nas DJ uatrakcyjniając zabawę ciekawymi konkursami. Oczywiście najmłodsi nie zawiedli, pojawiając się w pięknych kolorowych strojach nie zabrakło księżniczek, czarownic, kotków, rycerzy. Mogliśmy się czuć bezpiecznie, ponieważ wśród nas pojawili się policjanci oraz strażacy, jednakże najbardziej wyróżniał się swoim kolorowym pióropuszem na głowie - indianin, a także....szkielet. Wspaniała muzyka sprawiła, że świetnie bawili się zarówno mali jak i dorośli. Tanecznymi umiejętnościami chwalili się nauczyciele pracujący w naszej szkole. Do dyspozycji obecnych był również sklepik szkolny wyposażony w napoje i przekąski.

P.F.