Piątek, 17.1.2020
Name days: Antoni / Kamil / Teodor
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Komunikat o błędzie

  • Warning: simplexml_load_file(): public://yr_verdata/5697f0702d7cd5c5ff00c9904abebed7.xml:399: parser error : Extra content at the end of the document in _yr_verdata_refresh_xml() (line 1154 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): </weatherdata>rdata> in _yr_verdata_refresh_xml() (line 1154 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): ^ in _yr_verdata_refresh_xml() (line 1154 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): public://yr_verdata/5697f0702d7cd5c5ff00c9904abebed7.xml:399: parser error : Extra content at the end of the document in yr_verdata_generate() (line 475 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): </weatherdata>rdata> in yr_verdata_generate() (line 475 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: simplexml_load_file(): ^ in yr_verdata_generate() (line 475 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in yr_verdata_generate_forecastboxes() (line 556 of /home/noweskalmierzyce/noweskalmierzyce.pl/sites/all/modules/yr_verdata/yr_verdata.module).

II Gminny Konkurs Matematyczny

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

25 maja 2016 r. sześciu uczniów z klas IV – VI naszej szkoły wzięło udział w II Gminnym Konkursie Matematycznym „Sprytnie i logicznie, więc matematycznie”. Jak w roku ubiegłym zorganizowany on został przez panią Alinę Stryjak – nauczycielkę matematyki ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach. W rywalizacji uczestniczyło 35 uczniów z 6 szkół podstawowych naszej gminy. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z 20 zadaniami, których rozwiązanie wymagało umiejętności logicznego, matematycznego myślenia oraz sprawności rachunkowej. I tym razem również możemy poszczycić się sukcesami: Wiktoria Kopras zajęła II miejsce w kategorii klas IV a Jakub Zębski - I miejsce w kategorii klas V. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu.