Piątek, 24.5.2024
Name days: Joanna / Maria / Zuzanna
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Święci w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

31 października to wigilia Uroczystości Wszystkich Świętych.  Stało się już tradycją, że w tym dniu w nasze szkole pojawiają się święci. Dzieci przebierają się za swoich patronów lub innych świętych. W tym roku najpopularniejszym świętym był Opiekun Pana Jezusa święty Józef. Nie zabrakło też innych postaci świętych: Karoliny Kózkówny, świętej Barbary, świętej Anny, świętego Mikołaja  oraz aniołków, które dumnie krążyły po korytarzach naszej szkoły. Mam nadzieję, że w przyszły rok zaowocuje większą ilością świętych krążących po naszej szkole.

M.K.