Piątek, 24.5.2024
Name days: Joanna / Maria / Zuzanna
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Zakończenie roku szkolnego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
"Nic dwa razy się nie zdarza"- tymi słowami uczniowie klasy ósmej pożegnali się z naszą szkołą. 23 czerwca 2023 był dla nich szczególnym dniem: początek wakacji, Dzień Ojca, a zwłaszcza zakończenie nauki w szkole podstawowej. Uroczystość była wzruszająca, odbyło się tradycyjne przekazanie pocztu sztandarowego młodszym kolegom, odebranie świadectw i pochylenie się przed naszym sztandarem, odebranie nagród i prezentów od klasy szóstej. Uzdolnione wokalistki z klasy ósmej zaprezentowały się w krótkim recitalu muzycznym dedykowanym całej społeczności szkolnej. "Ostatni raz z moją klasą"- ta piosenka zakończyła uroczystą akademię w naszej szkole.