Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Dzień Edukacji Narodowej

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Do jednych z bardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. W tym dniu uczniowie oraz ich rodzice wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, choć  trudnej pracy nauczycieli. Uczucia te wyrażane są najczęściej kwiatami, ale można je także uczcić żywym słowem i piosenką. I właśnie temu celowi posłużył montaż słowno - muzyczny zatytułowany „Koncert życzeń dla naszych nauczycieli”. Akademia odbyła się w naszej szkole oczywiście w dniu 14 października 2019r. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy I-III pod opieką swoich pań. Mimo, że mali artyści czuli tremę przed występem, wszystkim udało się zaprezentować godnie. Dowodem na to były oczywiście gromkie brawa oraz ciepłe słowo, wypowiedziane na zakończenie akademii przez panią dyrektor.

D.M.


Do jednych z bardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. W tym dniu uczniowie oraz ich rodzice wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, choć  trudnej pracy nauczycieli. Uczucia te wyrażane są najczęściej kwiatami, ale można je także uczcić żywym słowem i piosenką. I właśnie temu celowi posłużył montaż słowno - muzyczny zatytułowany „Koncert życzeń dla naszych nauczycieli”.                 Akademia odbyła się w naszej szkole oczywiście w dniu 14 października 2019r. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy I-III pod opieką swoich pań. Mimo, że mali artyści czuli tremę przed występem, wszystkim udało się zaprezentować godnie. Dowodem na to były oczywiście gromkie brawa oraz ciepłe słowo, wypowiedziane na zakończenie akademii przez panią dyrektor.

D.M.