Piątek, 14.6.2024
Name days: Ryszard / Eliza / Justyna
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

II Gminny Konkurs Matematyczny

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

25 maja 2016 r. sześciu uczniów z klas IV – VI naszej szkoły wzięło udział w II Gminnym Konkursie Matematycznym „Sprytnie i logicznie, więc matematycznie”. Jak w roku ubiegłym zorganizowany on został przez panią Alinę Stryjak – nauczycielkę matematyki ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach. W rywalizacji uczestniczyło 35 uczniów z 6 szkół podstawowych naszej gminy. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z 20 zadaniami, których rozwiązanie wymagało umiejętności logicznego, matematycznego myślenia oraz sprawności rachunkowej. I tym razem również możemy poszczycić się sukcesami: Wiktoria Kopras zajęła II miejsce w kategorii klas IV a Jakub Zębski - I miejsce w kategorii klas V. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu.