Piątek, 12.7.2024
Name days: Brunon / Jan / Andrzej
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Ogłoszenie WOŚP

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła przekazała na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rekordową kwotę – 5493,17 i 6 euro, czyli w sumie 5518,37.

 Oto lista wolontariuszy z naszej szkoły:

  1. Julia Szymczak ( szefowa szkolnego sztabu)
  2. Kacper Stodolski
  3. Bartosz Pietraszek
  4. Wiktoria Andrzejak
  5. Martyna Wasielewska
  6. Alan Świtała
  7. Maria Wancek

Kwestowali oni w szkole ( w czwartek i piątek), a także    w niedzielę na ulicach naszej miejscowości. W tym roku zbieraliśmy pieniądze dla noworodków Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018 r. W naszym regionie został zorganizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Animatorów Kultury  w Starym Kinie w Nowych Skalmierzycach.. Tam pracowaliśmy w sztabie WOŚP, liczyliśmy pieniądze, wzięliśmy aktywny udział w programie artystycznym i bawiliśmy się przy muzyce. Dziękujemy wszystkim, którzy włączali się do tej akcji i ofiarowali pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sie ma!!!