Czwartek, 13.6.2024
Name days: Antoni / Lucjan / Grzegorz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Warsztaty logopedyczne

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 11 lutego 2016 roku już po raz drugi w naszej szkole odbyły się warsztaty logopedyczne, tym razem maluchy wraz z rodzicami brały udział w takich zajęciach, prowadzonych przez naszą szkolną Panią logopedę. Rodzice, którzy przybyli na warsztaty poznali poszczególne etapy mowy dziecka i dowiedzieli się na jakim etapie powinny być ich pociechy. Omówione zostały problemy, które dotyczyły obecnych na warsztatach dzieci. Pani logopeda pokazała i nauczyła dzieci i ich rodziców jak powinny ćwiczyć aparat mowy oraz jak dobrze bawić się wykonując takie ćwiczenia w czasie codziennych czynności. Przybyłym rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.