Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Święto Edukacji Narodowej

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

„ Nasza szkoła rozśpiewana”- pod takim hasłem odbyła się w naszej szkole dnia 15 października 2018 roku uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotował ją Samorząd Uczniowski, a program artystyczny śpiewająco wykonali uczniowie klasy czwartej. Uczestniczyła w uroczystości cała społeczność szkolna:  pani Dyrektor, nauczyciele, uczniowie, przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy szkoły. Po wysłuchaniu koncertu poetycko- muzycznego zostali obdarowani laurkami i oczywiście  kwiatami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

B.W.