Czwartek, 23.5.2024
Name days: Iwona / Michał / Renata
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Święto Szkoły

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

13. listopada obchodziliśmy święto szkoły. W tym roku hasłami przewodnimi uroczystości były "wolność i ojczyzna", ponieważ w historii naszego państwa są to słowa klucze, to cel do którego dążyły pokolenia naszych rodaków. Zgodnie z tradycją naszej szkoły spotkaliśmy się tego dnia, po to, by uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości,  okazać szacunek bohaterom i żeby przypomnieć wszystkim wagę tego święta. Po raz kolejny mieliśmy  także okazję, przekonać się jak pracowici, zdolni i wrażliwi są uczniowie naszej szkoły. 

Dziękujemy Wam za  zaangażowanie, cierpliwość i trud, który włożyliście w przygotowanie tej  uroczystości;-).
J.B.