Piątek, 24.5.2024
Name days: Joanna / Maria / Zuzanna
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Laureaci stypendiów Burmistrza

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Z wielką dumą i radością informujemy, że trójka naszych uczniów otrzymała z rąk burmistrz Gminy i Miasta – pani Bożeny Budzik nagrody – stypendia za szczególne osiągnięcia w ub. roku szkolnym. Podczas uroczystej gali, jaka odbyła się dnia 4 października b.r. w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach, wśród ponad 130 uczniów z naszej gminy stypendium naukowe otrzymały dwie uczennice kl. VII i VI – Wiktoria Kopras i Maria Wancek. Stypendium sportowe za szczególne osiągnięcia i reprezentowanie naszej gminy w zawodach międzynarodowych otrzymał uczeń VI klasy – Alan Świtała.

Stypendystom serdecznie gratulujemy tak pięknego wyróżnienia! Życzymy jednocześnie dalszych sukcesów w kolejnych latach Waszej edukacji!

D.M.