Czwartek, 23.5.2024
Name days: Iwona / Michał / Renata
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Duży, mały może świętym być

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

I rzeczywiście, w piątek 28 października od samego rana w naszej szkole pojawiło się wielu świętych - dużych i małych. Począwszy od czasów Jezusa, aż do świętych bardziej nam współczesnych. Tyle tylko, że nasi święci uczyli się, pisali sprawdziany, bawili. Może tylko przerwy wyglądały inaczej niż zwykle. Święci spacerowali majestatycznie korytarzami naszej szkoły. Czy każdy może zostać  świętym? Oczywiście. Uroczystość Wszystkich Świętych dała dzieciom okazję do zapoznania się z życiem świętych, poznania czasów w których żyli, by mogli przygotować sobie odpowiednie stroje i rekwizyty.