Czwartek, 13.6.2024
Name days: Antoni / Lucjan / Grzegorz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Święta, święta

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Wieloletnią tradycją naszej szkoły są spotkania w przeddzień świąt Bożego Narodzenia. Również w tym roku 22 grudnia cała społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej szkoły. W świątecznej atmosferze obejrzeliśmy montaż słowno-muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Piękne życzenia pani dyrektor Bożeny Walczak, a następnie wspólne kolędowanie upewniło nas w przekonaniu, że czas Świąt Bożego Narodzenia nastał. 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2016 ROKU!