Czwartek, 23.5.2024
Name days: Iwona / Michał / Renata
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Koncert kolęd

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Hej kolęda, kolęda.....

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym to pielęgnujemy nasze rodzime tradycje. Śpiewanie kolęd należy do jednych z nich. Temu był poświęcony piątkowy wieczór w naszej szkole. 8 stycznia o godz. 17.00 cała społeczność naszej szkoły zgromadziła się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Licznie zgromadzeni rodzice mogli podziwiać swoje pociechy śpiewające piękne polskie kolędy i pastorałki oraz aktywnie włączyć się we wspólne kolędowanie. Miło nam było gościć także absolwentki naszej szkoły, które wzięły udział w koncercie. Pachnące pierniki i kawa dopełniły podniosły, a zarazem bardzo rodzinny nastrój tej imprezy. 

Oto nasza fotorelacja z koncertu: