Czwartek, 13.6.2024
Name days: Antoni / Lucjan / Grzegorz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Dzień Talentów 2014

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

DZIEŃ TALENTÓW”

21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny- w naszej szkole od kilku lat jest także Dniem Talentów. W tym roku również odbyła się impreza integrująca całą społeczność szkolną.

Na szkolnej scenie wystąpili wszyscy chętni uczniowie z całej szkoły. Zaprezentowali oni swoje umiejętności wokalne, taneczne i sportowe. Obejrzeliśmy kilkanaście występów artystycznych min. szkolny chórek składający się z dziewcząt z kl. IV-V ( on wprowadził nas w odpowiedni nastrój dzięki wykonaniu piosenki Skaldów „ Wiosna”) grupę tańczących uczniów z kl. IV, piosenki w wykonaniu przedszkolaków, uczniów klas młodszych, ich starsze koleżanki zaprezentowały się w trudniejszym repertuarze muzycznym w języku angielskim. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli chłopcy opowiadający o swych sportowych pasjach, Jakub z kl. VI popisał się swymi umiejętnościami piłkarskimi i zdobytymi w tej dyscyplinie medalami i pucharami, natomiast Alan z kl. I zauroczył nas pokazem sztuki walki taekwondo oraz zaprezentował swe liczne dyplomy i medale zdobyte na zawodach. Szkolne korytarze wypełniły się wystawami prac plastycznych, technicznych, literackich naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!!!