Czwartek, 18.4.2024
Name days: Alicja / Bogusław / Barbara
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Warsztaty bożonarodzeniowe

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych świąt. Magiczny czas zagościł w naszym przedszkolu. Szóstego grudnia odbyły się warsztaty, w których udział wzięły dzieci z grupy młodszej wraz z rodzicami. W miłej atmosferze, powstały pełne uroku ozdoby i skrzaty świąteczne. Rodzice naszych przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczno – techniczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów dekorując pierniki. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem, które wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia i dekorowania pierników. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.