Wtorek, 28.5.2024
Name days: Wiktor / Inga / Ignacy
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Dzień Edukacji Narodowej 2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Do jednych z bardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, dzień w którym dzieci, młodzież szkolna, ich rodzice wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, choć trudnej pracy nauczycieli. Uczucia te wyrażane są najczęściej kwiatami, ale można to również uczcić żywym słowem i piosenką. I właśnie temu celowi posłużył montaż słowno - muzyczny zatytułowany „Koncert życzeń dla naszych nauczycieli ”. Przygotowaliśmy dla każdego nauczyciela z naszej szkoły osobiste dedykacje oraz dołączyliśmy do nich piosenkę lub wiersz. Akademia odbyła się w naszej szkole oczywiście w dniu 14października 2013r. w sali gimnastycznej naszej szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas IV- VI pod opieką p. Beaty Wągrowskiej, dekoracją oraz upominkami dla nauczycieli zajął się samorząd uczniowski wraz ze swym opiekunem - p. Iloną Kaźmierczak. W tej szkolnej uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkolna, także zaprosiliśmy rodziców - Radę Rodziców naszej szkoły, która przygotowała dla pracowników naszej placówki słodki upominek- pyszny tort. Ten dzień upłynął nam w miłej atmosferze, zapisał się już na stałe w naszej szkolnej tradycji.