Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Święty zawsze uśmiechnięty

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

31 października od samego rana w naszej szkole pojawili się święci. Stało się to już tradycją w naszej szkole.  Byli to między innymi Apostołowie, św. Krzysztof, święta Jadwiga królowa, św. Matka Teresa z Kalkuty, św. Karolina Kózkówna i wielu innych. Nie mogło zabraknąć Matki Bożej i świętego Józefa oraz naszego wielkiego rodaka papieża św. Jana Pawła II . Przebranie za świętych daje dzieciom okazję do głębszego zapoznania się z osobą świętego, którego sobie wybrali, wyszukiwania ciekawostek z jego życia, którymi później dzielili się na lekcjach religii ze swoimi kolegami.