Czwartek, 13.6.2024
Name days: Antoni / Lucjan / Grzegorz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2018/2019

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W pogodny ciepły poniedziałek 3 września b.r. cała społeczność naszej szkoły uroczyście rozpoczęła Nowy Rok Szkolny. Po mszy św. odprawionej przez miejscowego ks. proboszcza Damiana Marynowskiego spotkaliśmy się w progach „nowej”, bo jeszcze pachnącej farbą,  gruntownie wyremontowanej szkole.

Otwarcia dokonała dyrektor szkoły pani Bożena Walczak, która w ciepłych słowach powitała wszystkich uczniów, przedszkolaków, obecnych na uroczystości rodziców oraz nauczycieli. Szczególnie serdeczne słowa skierowała do pierwszoklasistów  oraz dwojga nowych uczniów, którzy rozpoczną przygodę z nauką w naszej szkole w klasie VI i V. Wszystkim życzyła powodzenia w codziennej pracy i nauce oraz wielu sukcesów w rozwijaniu pasji i talentów. 

D.M.