Piątek, 24.5.2024
Name days: Joanna / Maria / Zuzanna
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Mikołajki 2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Mikołajkowe figle

Porywisty wiatr, a także brak prądu w szkole pokrzyżował plany Świętego Mikołaja. Choć wszyscy uczniowie, ubrani w czerwone czapki – oczekiwali od rana Świętego – Jego wizyta odłożona została do poniedziałku. Miało to i dobre strony – bo kto obchodzi mikołajki ponad trzy dni? A nam się udało!

Zimny piątek spędziliśmy więc trochę na lekcjach, a po części na przygotowaniu się do zbliżających się Świąt. Powoli w szkole pojawił się świąteczny wystrój klas, ozdabiamy szkolny korytarz, wykonujemy ozdoby, ubieramy choinki. A Mikołaj? – nie zawiódł i już w poniedziałek zawitał z worem oczekiwanych prezentów. Jak zawsze było miło, wesoło i sympatycznie. Bo wszyscy lubimy ten mikołajkowy nastrój, rozpoczynający przygotowania do najmilszych w roku świąt – Bożego Narodzenia!

Niemałą atrakcją w tym roku jest również przygotowany przez uczniów wspaniały KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. Cieszą i zachwycają przepiękne prace naszych uczniów: bombki, gwiazdy, stroiki, choinki… Wszystkie ozdoby są wyjątkowe, niepowtarzalne, wykonane misternie, z pomysłem.

ZAPRASZAMY WIĘC WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO OGLĄDANIA I ZAKUPU WYBRANEJ OZDOBY! MOŻE ONA BYĆ NIE TYLKO MIŁYM PODARUNKIEM, ALE TEŻ DOWODEM, ŻE PAMIĘTAMY O KIMŚ I ŻE CHCEMY MU SPRAWIĆ PRZYJEMNOŚĆ.