Czwartek, 22.2.2024
Name days: Małgorzata / Marta / Wiktor
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Podziękowanie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Rada Rodziców składa podziękowania: Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, rodzicom ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych za pomoc w zorganizowaniu zabawy karnawałowej. 

Rada Rodziców serdecznie dziękuje sponsorom za ufundowanie nagród na loterię fantową:

  • „TASOMIX”- Wytwórnia Pasz
  • „FARMER” - Wytwórnia Pasz
  • „UNITED PETFOOD”
  • „MAX-DYWANIK” - Małgorzata i Grzegorz Wojciechowscy
  • „KUŁTON” – Firma Transportowa
  •  „LAZUR”- Spółdzielnia Mleczarska
  • Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce
  • Auto Partner J. i A. Garcarek – Ociąż
  • Ferma Drobiu - Marzena i Aleksander Korczak
  • „GRZECH-MET” – Dorota i Grzegorz Stodolni
  • Sklep Spożywczy - Arkadiusz Gmerek
  • Sklep Spożywczy - Małgorzata Szkudlarek
  • Sklep „ABC” – Krystyna Pastok
  • „KUBMAR” – Mariusz Kubiak
  • Firma Remontowa – Jacek Zębski
  • Stacja Paliw BP – Fabianów
  • Mechanika Samochodowa – Łukasz Marchwacki
  • „AUTO-KRYS” – Krystian Dembek
  • Usługi Fryzjerskie – Elżbieta Kwiasowska
  • Salon Fryzjerski – „NOJMAN CZESZE”
  • Pielęgnacja i Makijaż „MARY KAY” – Magdalena Matuszczak
  • Salon Urody – Mariola Jarzębska
  • Gospodarstwo ogrodnicze - Arleta i Zbigniew Nowaccy
  • KROTON – Kwiaty sztuczne
  • AKM UBEZPIECZENIA – Skalmierzyce
  • PUPIL – Skalmierzyce
  • Zajazd „OSADA”
  • Centrum Kamienia - Czekanów
  • „BMK” - Sklep Ogrodniczy – Skalmierzyce
  • Kwiaciarnia „RÓŻA” – Nowe Skalmierzyce
  • „BEMAX” – Benon Woźniak
  • Akcesoria Meblowe – M.M Stawscy – Fabianów
  • „ARGED” - Ociąż
  • Apteka „VADEMECUM” – Skalmierzyce
  • Księgarnia - Maja Gierz
  • „POLSAD” – Ociąż
  • „OLIMP-BUD EKSPORT” – Monika i Paweł Czaja
  • „ZUMIX” – Paweł Stempniak
  • „WARZYWA PIEPRZYK”
  • „UROKLIWE DEKORACJE” – Daria Cebulska
  • Gospodarstwo Ogrodnicze – Mariola Jędrasik
  • Sklep Obuwniczy – Nowe Skalmierzyce
  • JUMP FACTORY – Ostrów Wielkopolski
  • SKLEP GabRYSIK Artykuły Papiernicze i Upominki
  • ZAKŁAD HANDLOWO – USŁUGOWY – Damian Banach
  • Firma P.W. A&A
  • Sklep Odzieżowy – Nowe Skalmierzyce
  • Ogrodnictwo – Justyna i Adrian Marczak
  • „FRUKTA”  Warzywa – Węgry
  • SALON FRYZJERSKI SKALMIERZYCE
  • Firma Usługowa Garage 90 D&J
  • Balony Sieroszewice
  • „NICOLBUD”
  • „NAT-BUD” Zbigniew Warga
  • „ROL KASTER” – Tomasz Stefaniak
  • Usługi Stolarskie  - Justyna i Marcin Józefiak
  • „DOREX BIS” – Adam Pęcherz
  • „EKO – HOUSE” – Daniel Kaźmierczak
  • „HURT-DETAL CZĘŚCI ROLNICZYCH, ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE”  - Anna Boguta
  • „GAMEX” – Daniel Cieślak
  • „SHELL POLSKA SP.Z.O.O.”
  • „EVOLUTION GYM”
  • „STAL BUD” – Mateusz Banasiak
  • „ARON” – Monika Pawlak
  • „CIASTA JUSTYNY” – Justyna Pokrzywa
  • „STUDIO MS FRYZUR”
  • „PRACOWNIA FRYZUR” – Agnieszka Banasiak
  • Sklep Motoryzacyjny – Skalmierzyce
  • ‘MAKRO”
  • „DAPIM” – Stolarka okien
  • Firma ogólnobudowlana – Daniel i Sylwia Betka
  • „SKARBIEC ZDROWIA” – Łukasz Jóźwiak
  • „MTM  INDUSTRIES  SP.Z.O.O THE AROMA COMPANY”
  • „AORA VENDING”
  • Kino „Helios”
  • Cukiernia „RARYTAS” – Halina Karczewska
  • „KOMIS NA WIESZAKU”
  • Mechanika Pojazdowa „ARMAN”
  • „MOONFIN” – Salon Wędkarski
  • Pracownia Florystyczna – Anna Kostera
  • Piekarnia – Andrzej Walczak
  • „ESCO BARBER SHOP”
  • Pani Anna Stawowska
  • Pani Beata Czempińska
  • Pan Błażej Urbaniak
  • Państwo Małgorzata i Roman Chlasta
  • Pan Tomasz Adaszak
  • Państwo Natalia i Arkadiusz Bigos
  • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA – Andrzej Banach
  • USŁUGI HYDRAULICZNE – Robert Bera
  • MAKE – UP by Joanna Domagalska
  • Państwo Anna i Robert Kurzajczyk
  • Państwo Aneta i Przemysław Rychlik