Piątek, 12.7.2024
Name days: Brunon / Jan / Andrzej
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

I Mistrzostwa Szkoły w Warcaby Polskie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W wigilijne przedpołudnie 24 grudnia 2013 r. rozegrano I Mistrzostwa Szkoły w Warcaby Polskie. W turnieju uczestniczyli uczniowie klas III – VI. Do rozgrywek przestąpiło 14 uczniów, którzy toczyli pojedynki systemem turniejowym. Ostatecznie w finale Oliwia Chlasta z klasy VI pokonała swojego młodszego kolegę z klasy IV Gracjana Cwynara. III miejsce przypadło Michalinie Neumann z klasy VI. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez naszą szkołę. Organizatorem turnieju był nauczyciel informatyki Pan Robert Kiełbik.

Specjalne podziękowania dla absolwenta naszej szkoły Krystiana Wrzesińskiego, który wspomógł przygotowania do turnieju, jednocześnie pełniąc rolę sędziego.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w przyszłorocznym turnieju.