Czwartek, 13.6.2024
Name days: Antoni / Lucjan / Grzegorz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Już od Środy Popielcowej tj. 22 lutego do 24   trwały w naszej szkole rekolekcje wielkopostne pod hasłem „Eucharystia drogą do Nieba”. Poprowadziły je  zaproszone przez naszego proboszcza ks. Grzegorza siostry nazaretanki z Warszawy: s. Marianna i s. Agnieszka. Siostry w różnych formach i technikach pracy uświadomiły nam, jak bardzo ważny dla każdego człowieka jest udział w Eucharystii. Rekolekcje dobywały się zarówno  w kościele: Msza Święta z posypaniem popiołem, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź i droga krzyżowa oraz w szkole, gdzie siostry prowadziły nauki rekolekcyjne dla dwóch grup dzieci –klas I-III oraz klas IV-VIII. Bardzo dziękujemy siostrom za wspaniałe  i wzruszające przeżycie tegorocznych rekolekcji.