Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Witaj szkoło!

Choć na wakacjach było wesoło, czas się przywitać ze szkołą! Jak co roku pierwszego września zabrzmiał pierwszy szkolny dzwonek dla wszystkich uczniów naszej szkoły.Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele, po której udaliśmy się do sali gimnastycznej naszej szkoły. Pani Dyrektor Bożena Walczak ciepło powitała wszystkich przybyłych, przede wszystkim uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Szczególne słowa powitania skierowała do licznej grupy przedszkolaków – trzy, cztero, pięcio i sześciolatków, którzy w tym roku rozpoczną swoja przygodę z nauką w nowych pomieszczeniach oddziału przedszkolnego. Po prezentacji wychowawców oraz nowych nauczycieli uczniowie udali się na pierwsze spotkania do swoich klas. A więc….

Wybiła już godzina.
Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem...

Życzymy Wam wszystkim na początek roku szkolnego - samych szóstek i piątek, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, radości z odkrywania nowej wiedzy!