Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Festyn Północ-Południe

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W niedzielę 1 lipca w ramach współpracy z Radą Sołecką naszej wsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w letnim festynie „PÓŁNOC-POŁUDNIE”. Mimo, że rozpoczęły się już wakacje, na festyn przybyła niemała grupka dzieci, która pod opieką nauczycieli zaprezentowała się w pogodnym, ciekawym programie artystycznym. Grupa dziewczynek z klasy III przedstawiła swój wokalny talent w piosenkach: Tęcza i Piżama party. Natomiast zespół taneczny, złożony z uczniów z różnych klas, zatańczył dwa dyskotekowe tańce. Za występy otrzymaliśmy ogromne brawa oraz torbę słodyczy ufundowaną przez organizatorów.                                                                                                                                                                         D.M.