Czwartek, 18.4.2024
Name days: Alicja / Bogusław / Barbara
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej „Kto ty jesteś?”

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

7 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole szkolny konkurs recytatorski poezji patriotycznej. Jego laureaci wezmą udział w  gminnym  konkursie , który  będzie miał miejsce w naszej szkole pod hasłem „ Kto ty jesteś?”. Wzięli w nim udział chętni uczniowie z klas I-VII. Zgodnie z regulaminem konkursu zostali oni podzieleni na dwie grupy – kategorie kl. I- III oraz IV-VII. Wysłuchaliśmy pięknych recytacji wierszy opisujących piękno Polski i naszej historii. Na początku wystąpili uczniowie młodsi, potem starsi, ich recytacje oceniło  jury w składzie: Beata Wągrowska- nauczyciel języka polskiego, Małgorzata Kaźmierczak- bibliotekarz oraz Donata  Marciniak nauczyciel i wychowawca klasy III.

W kategorii kl. I- II zostały lauretami zostały:

miejsce – Wiktoria Wolniaszek

miejsce –Joanna Stodolna

wyróżnienie – Alicja Długiewicz

W kategorii kl. IV – VII  wyniki  są następujące:

miejsce –Julia  Szymczak

miejsce – Maria Wancek

wyróżnienie – Karolina Długiewicz, Wiktoria Kopras

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu

                                          Organizatorzy:

                                          Małgorzata Kaźmierczak

                                          Beata Wągrowska