Czwartek, 7.12.2023
Name days: Agata / Ambroży / Marcin
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Policjanci w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Początek roku szkolnego to czas, gdzie szczególnie kładziemy nacisk na bezpieczeństwo dzieci. W związku z tym, w czwartek 6 października do naszej szkoły przybyło dwóch bardzo sympatycznych panów policjantów z Komendy z Nowych Skalmierzyc. Spotkali się oni z dziećmi z oddziałów przedszkolnych oraz z uczniami z klas I - III, aby przypomnieć  o zagrożeniach w różnych sytuacjach życiowych. Szczególną uwagę zwrócili na bezpieczne przechodzenie przez  przejścia dla pieszych.  Policjanci stwierdzili, że dzieci dobrze znają zasady ruchu drogowego, potrafią powiedzieć i pokazać jak należy się zachować w przypadku ataku psa oraz jak reagować na kontakt z obcymi osobami oraz w wielu innych sytuacjach. Dziękujemy bardzo panom policjantom i już zapraszamy ich na następne spotkanie.