Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Karnawał w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Tradycyjnie w naszej szkole w karnawale odbył się bal dla całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Dzięki Radzie Rodziców grał dla nas DJ uatrakcyjniając zabawę ciekawymi konkursami. Oczywiście najmłodsi nie zawiedli, pojawiając się w pięknych kolorowych strojach nie zabrakło księżniczek, czarownic, kotków, rycerzy. Mogliśmy się czuć bezpiecznie, ponieważ wśród nas pojawili się policjanci oraz strażacy, jednakże najbardziej wyróżniał się swoim kolorowym pióropuszem na głowie - indianin, a także....szkielet. Wspaniała muzyka sprawiła, że świetnie bawili się zarówno mali jak i dorośli. Tanecznymi umiejętnościami chwalili się nauczyciele pracujący w naszej szkole. Do dyspozycji obecnych był również sklepik szkolny wyposażony w napoje i przekąski.

P.F.