Saturday, 13.7.2024
Name days: Daniela / Henryk / Małgorzata
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Zakończenia Roku Szkolnego

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. O godzinie 9.00 ksiądz proboszcz Damian Marynowski odprawił mszę św. w której wzięli udział uczniowie, dzieci z oddziału przedszkolnego, kadra pedagogiczna oraz rodzice, następnie wszyscy udali się do szkoły. Część oficjalną rozpoczęła swoim przemówieniem dyrektor szkoły pani Bożena Walczak, następnie swoje słowa do absolwentów oraz wszytkich zebranych skierowała uczennica z samorządu uczniowskiego oraz przedstawiciel absolwentóww. W dalszej części odchodzący ósmoklasiści przekazali sztandar uczniom z klasy siódmej. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw oraz nagród absolwentom klasy ósmej, świadectw uczniom wyróżniającym się w nauce, dyplomów dla przedszkolaków, a także podziękowań rodzicom.W części nieoficjalnej uczniowie całej szkoły wystąpili w konvercie życzeń z dedykacją dla absolwentów żegnających się z naszą szkoła. Na zakończenie pani dyrektor szkoły pożegnała całą społeczność uczniowską na czas wakacji, życząc by cało i zdrowo wrócili do szkoły 1 września.