Saturday, 13.4.2024
Name days: Przemysław / Justyna / Ida
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Zachowaj Trzeźwy Umysł

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 19 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się kolejny finał ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł pod hasłem Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję- czyli o budowie poczucia własnej wartości. Już od wielu lat również nasza szkoła bierze udział w zmaganiach sportowych rywalizowali w takich konkurencjach jak: strzały piłką do ruchomych celów, przeskoki przez skakankę, strzały piłką do bramki i rzuty do kosza z miejsca, łowienie rybek, wyścigi  oraz zmaganiach artystycznych, czyli uczestniczyli w konkursach plastycznym oraz muzycznym. Uczniowie prezentowali również swoje umiejętności w grze w warcaby. Najlepsi uczestnicy otrzymali nagrody, a drużynie reprezentującej naszą szkołę gratulujemy udziału w akcji.