Czwartek, 13.6.2024
Name days: Antoni / Lucjan / Grzegorz
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

W dniu 9 lutego w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Na zaproszenie przedszkolaków oraz uczniów klas I-III odpowiedziało około 70 osób. Po powitaniu wszystkich przez dyrektor szkoły panią Bożenę Walczak goście obejrzeli przygotowany przez swoich wnuków i wnuczki program artystyczny. Piękne tańce, piosenki, recytowane wierszyki, a nawet przedstawienie „Rzepki” J. Tuwima  w wykonaniu kolejnych grup dzieci zasłużenie otrzymywały wielkie brawa. Miłym akcentem okazał się wspólny walczyk, do którego wnuczęta zaprosiły na szkolny parkiet swoich dziadków. Dzieci obdarowały też dziadków  przygotowanymi przez siebie upominkami, laurkami i pamiątkowymi portretami. Imprezka zakończyła się słodkim poczęstunkiem przy kawce i herbatce. A wychodząc ze szkoły wielu gości z uśmiechem dziękowało za zaproszenie i pamięć o nich, dając wyraz, że warto organizować takie przedsięwzięcia.