Poniedziałek, 22.4.2024
Name days: Łukasz / Kaja / Teodor
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Wielkopolski miś dla afgańskich dzieci.

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci - to słowa jednego z najpopularniejszych pluszowych misiów w Polsce-Misia Uszatka. Pluszowe misie są najlepszymi przyjaciółmi dzieci i sprawiają radość w życiu każdego malucha i niewątpliwie szczególną radość sprawią dzieciom żyjącym w strefie działań wojennych w Afganistanie. Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji zbierania pluszaków dla afgańskich dzieci. Zabawki z pozdrowieniami będą zbierane w naszej szkole do dnia 20 lutego 2013 roku, a następnie zostaną przekazane polskim żołnierzom, którzy przetransportują pluszaki dzieciom w sierocińcach i najbiedniejszych szkołach Prowincji Ghazni w rejonie działania Polskiego Kontyngentu Wojskowego.

Dnia 20 lutego nastąpiło podsumowanie naszej akcji. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Rodzice i dzieci okazali wielkie srece, życzliwość oraz dobroduszność, zgromadzona ilość zabawek była imponująca.

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA POMOC I WSPARCIE DLA DZIECI AFGAŃSKICH.