Czwartek, 18.4.2024
Name days: Alicja / Bogusław / Barbara
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Pasowanie uczniów klasy I na czytelników biblioteki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF
W piątek 15 listopada jedenaścioro pierwszoklasistów zostało przyjętych w poczet czytelników naszej szkolnej biblioteki. Uroczystego pasowania książką dokonała nasza szkolna bibliotekarka pani Małgosia w obecności dyrektor szkoły Bożeny Walczak oraz wychowawczyni klasy I. Dzieci zostały zapoznane z regulaminem biblioteki, wysłuchały krótkiego montażu oraz wielu zagadek przygotowanych przez starsze koleżanki z klasy V. A na zakończenie otrzymały pierwszą wypożyczoną książkę do domu do przeczytania - samodzielnego lub z pomocą kogoś z domowników.  Życzymy, aby każde spotkanie z książką było dla naszych milusińskich wspaniałą przygodą. Bo książka to najwierniejszy przyjaciel człowieka!
D.M.