Saturday, 13.4.2024
Name days: Przemysław / Justyna / Ida
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2015

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

11 stycznia 2015r. odbył się kolejny – 23. finał akcji charytatywnej WOŚP. W naszym regionie akcję tę przeprowadza MOAK i nasza szkoła tradycyjnie wzięła w niej udział. Wolontariusze z kl. V i VI ( Aleksandra Bączkiewicz, Marta Szulc, Milena Braun, Klaudia Szymczak, Aleksandra Klońska, Natalia Wolniaszek, Szymon Stodolny, Mateusz Gawron, Gracjan Cwynar) zbierali pieniądze w szkole i okolicy , uzyskana kwota ( 1987,82 - rekord dotychczasowych akcji WOŚP w naszej szkole) została przekazana na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Nasi uczniowie wzięli czynny udział w koncercie finałowym, który odbył się w Nowych Skalmierzycach. Na scenie skalmierzyckiego gimnazjum wystąpiła Ola Bączkiewicz, Marta Szulc, Klaudia Szymczak.

Dziękuję wszystkim za udział w WOŚP.

Sie ma!

Koordynator MOAK:

Beata Wągrowska