Piątek, 14.6.2024
Name days: Ryszard / Eliza / Justyna
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Jasełka bożonarodzeniowe

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Magia Świat wciąż trwa......

Magiczna, świąteczna atmosfera zapanowała w naszej szkole 10 stycznia 2013 r. Wtedy to miało miejsce niezapomniane spotkanie calej społeczności szkolnej: rodziców, uczniów i nauczycieli. Jego celem było wspólne obejrzenie tradycyjnych jasełek bożonarodzeniowych połączonych z podsumowaniem pracy szkoły po I półroczu roku szkolnego 2012/2013.
O godz. 16.00 zebraliśmy się wszyscy w sali gimnastycznej naszej szkoły. Po przywitaniu wszystkich przez panią dyrektor Bożenę  Walczak i jej przemówieniu, oglądaliśmy piękne przedstawienie bożonarodzeniowe i słuchaliśmy tradycyjnych kolęd w wykonaniu uczniów naszej placówki.  Dekorację wzbogaciła "żywa" szopka, w której znalazły się: koza, owieczka, ptactwo domowe. 
Popisy aktorskie naszych uczniow zostały nagrodzone rzęsistymi brawami, a zdjęcia z tej imprezy można zobaczyć w naszej galerii.