Sunday, 23.6.2024
Name days: Adrian / Wanda / Zenon
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupicach Ołobocznych

Wojewódzki Konkurs Matematyczny i Przyrodniczy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Dnia 29 grudnia 2012 roku odbył się w naszej szkole szkolny etap II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, w którym wzięło udział ośmioro uczniów z klasy V i klasy VI. Konkurs obejmował wiedzę i umiejętności zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego z matematyki. 

W dniu 30 listopada 2012 roku odbył się w naszej szkole szkolny etap II Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, w którym wzięło udział sześcioro uczniów z klasy V i klasy VI. Konkurs obejmował wiedzę i umiejętności zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego z przyrody. Do etapu rejonowego przeszedł Dawid Okoniewski .

Gratulujemy